/Files/images/IMG_3952.JPG

/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02557.JPG/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02570.JPG

  • Рік заснування 1871
  • Директор школи
/Files/images/DSCN0739.JPGБондар Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель». Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів У 2018/2019 н.р. навчається 160 учнiв, з них учнів 1-4 класів –_68_ чол., 5-9 класів –_92_ учні. Випускників 9 класу - 14 учнів.

Мова навчання Російська.

Профільне навчання Освітній процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (37 учнів, поглиблене вивчення української мови).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 16 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІкваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію «спеціаліст» – 4 чол. 1 вчитель має звання «учитель – методист», 4 – звання «старший учитель».

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 55% (88учнів) забезпечено учнів початкових класів (68 учнів) та 20 дітей пільгових категорій (3 дитини-сироти, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 6 учнів, батьки яких є учасниками бойових дій ООС/ АТО, 5 учнів категорії «Дитина-інвалід», 5 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 72 учні.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження особистісно-орієнтованої моделі освіти в умовах реалізації Концепції нової української школи».

Учитель початкових класів Римар С.А. отримала перемогу в міському етапі Фестивалю «добрих практик» та посіла ІІ місце в обласному етапі з роботою «Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів шляхом поєднання аудіовізуальних та мультимедійних засобів та стратегій розвитку критичного мислення на уроках у початковій школі».

У квітні 2016 року здійснено атестацію закладу, за результатами якої підтверджено право школи на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Гурткова робота В школі працюють гуртки: від будинку дитячої та юнацької творчості – «Образотворче мистецтво», від Центру туризму і краєзнавства «Пішохідний туризм». Гуртковою роботою охоплено 74% учнів.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (10+1 ПК), оснащений інтерактивним мультимедійним комплексом, спортивний та тренажерний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 6905 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У 2018/2019 році учні школи вибороли призові місця у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад:

учениця 7 класу Семенова В. – ІІ місце з української мови та літератури, ІІІ місце з фізики;

учениця 8 класу Левченко Н. – І місце з англійської мови;

учень 8 класу Мельник Б. – ІІІ місце з географії.

Учень 9 класу Долгіх М. посів ІІІ місце в І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук в номінації «Історія України» (керівник Корсакас Т.Г.).

Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях).

У міському конкурсі дитячого малюнку «Зимова казка», присвяченого Новому Року та Різдву Христову», грамотою лауреата нагороджені учениця 1 класу Дягілєва П. та учениця 4 класу Умець Т. (Кер. Горяча Е.Н., Римар С.А.)

Учні школи – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських та обласних змаганнях зі спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму та скелелазіння переможцями стали Шишков М., Максименко С., Власенко Д., Халін Д., Кльопов Д., Халтигіна Р.

В особистому заліку обласних особисто-командних змагань з пішохідного туризму перемогу отримали: Шишков М. (І місце), Халтигіна Р. (ІІ місце) (керівник Лесновська Н.М.).

У туристичному зльоті команда школи посіла ІV місце.

Кiлькiсть переглядiв: 953

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.