/Files/images/IMG_3952.JPG

/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02557.JPG/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02570.JPG

  • Рік заснування 1871
  • Директор школи
/Files/images/DSCN0739.JPGБондар Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель». Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів У 2018/2019 н.р. навчається 160 учнiв, з них учнів 1-4 класів –_68_ чол., 5-9 класів –_92_ учні. Випускників 9 класу - 14 учнів.

Мова навчання Російська.

Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (29 учнів, поглиблене вивчення української мови).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 17 педагогів, з них 17 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 5 чол., категорію «спеціаліст» – 4 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 55% (88 учнів) забезпечено учнів початкових класів (71 учень) та дітей пільгових категорій (2 дитини-сироти, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 2 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій у зоні АТО, 3 дитини-інваліда, 6 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 80 учнів.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність педагога – до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

З метою практичної реалізації принципів інклюзивної освіти педагогічний колектив завершив роботу в межах програми дослідно-експериментальної діяльності при КВНЗ «ХАНО» з теми «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти».

У квітні 2016 року здійснено атестацію закладу, за результатами якої підтверджено право школи на надання початкової загальної освіти, базової загальної середньої освіти з видачею документів про освіту державного зразка про відповідний рівень освіти.

Гурткова робота В школі працюють гуртки: «Вокальний», «Образотворче мистецтво», від Центру туризму і краєзнавства «Пішохідний туризм». Гуртковою роботою охоплено 86% учнів.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (10+1 ПК), оснащений інтерактивним мультимедійним комплексом, спортивний та тренажерний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 12667 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У минулому році учень 8 класу Долгіх Микита виборов ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (учитель Бондар Л.І.).

Учень 9 класу Ільченко Денис посів ІІІ місце в І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук в номінації «Літературознавство» (керівник Нестеренко О.В.).

Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях).

Учень 7 класу Мельник Богдан став переможцем міського етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України-2018» та посів ІІІ місце в обласному етапі (керівник Давиденко В.С).

Учениця 9 класу Трофімова Владислава стала переможницею міського етапу фестивалю української культури «Молоді таланти Харківщини» (керівник Гедюн А.О.) та посіла ІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво».

Учениці початкових класів Бражнікова Алевтина та Гінда Діана отримали перемогу у міському етапі фестивалю дитячої творчості «Таланти третього тисячоліття» та посіли ІІ місце в обласному етапі в номінації «Образотворче мистецтво» за напрямом «Декоративно-ужиткове мистецтво» за роботу «В обіймах неньки» (керівник Римар С.А.).

Ініціативна група учнів школи у складі Іщак А., Долгіх М., Маміної О., Трофімової В. нагороджена грамотою за розробку кращої ескізної експозної пропозиції пам'ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверинитету та територіальної цілісності України, в рамках міського конкурсу міні-проектів «Голос молоді у розвитку громади».

У конкурсі «Писанковий світ» у рамках ІІ Фестивалю Писанок Іщак Анастасія (7 кл.) та Дьякова Ганна (4 кл.) нагороджені дипломом за ІІІ місце у номінації «Традиційна писанка» (керівник Копніна Л.Ю.).

Учні школи – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях з шахів Силенок Ю. посіла ІІІ місце; з шашок команда у складі Кльопова Д., Семенової В., Халіна Д., Мельника Б. посіла І місце (керівник Лесновська Н.М.). У туристичному зльоті команда школи посіла ІV місце.

Кiлькiсть переглядiв: 548

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.