/Files/images/IMG_3952.JPG

/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02557.JPG/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02570.JPG

  • Рік заснування 1871
  • Директор школи
/Files/images/DSCN0739.JPGБондар Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель». Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів У 2020/2021 н.р. навчається 147 учнів, з них учнів 1-4 класів –_64_ чол., 5-9 класів –_83_ учні. Випускників 9 класу -17 учнів.

Мова навчання Українська, російська.

Профільне навчання Освітній процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (36 учнів, поглиблене вивчення української мови).

Інклюзивне навчання У 2020/2021 навчальному році організовано інклюзивне навчання у 1 класі для 1-ї учениці, у 5 класі для 1-го учня, у 7 класі для 2-х учнів.

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 17 педагогів, з них 16 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол., І кваліфікаційну категорію – 3 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 2 чол., категорію «спеціаліст» – 5 чол. 1 вчитель має педагогічне звання "вчитель-методист", 4 вчителя - "старший учитель".

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 52% учнів школи, з них: 64 учні початкових класів (100%) та 15 дітей пільгових категорій (2 дитини-сироти, 2 дитини, позбавлених батьківського піклування, 11 дітей, батьки яких є учасниками бойових дій у зоні АТО, 3 дитини-інваліда, 1 дитина інклюзивного класу). За рахунок батьківської плати харчується 71 учень.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження особистісно-орієнтованої моделі освіти в умовах реалізації Концепції нової української школи».

Два вчителя школи очолюють міські методичні об’єднання:

Римар С.А. – МО вчителів початкових класів;

Чупрін В.П. – МО вчителів біології та хімії.

2019 рік – учителі початкових класіву складі команди учителів міста взяли участь в обласній онлайн-виставці «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: неперервний розвиток фахової компетентності педагога – агента змін – у системі методичної роботи», де презентація досвіду «Оновлення змісту методичної діяльності впровадженням інноваційних, нестандартних форм методичної роботи» була відзначена дипломом ІІ ступеня.

2020 рік– вчителі закладу взяли участь у міському та обласному етапах Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують». За підсумками обласного етапу дві колективні роботи відзначені дипломами: І ступеня – робота «Поєднання медійних засобів та стратегій розвитку критичного мислення на уроках української мови при роботі з текстом» (Нестеренко О.В., Римар С.А.), ІІІ ступеня – робота «Медіаосвітні засоби та практична діяльність як фактори розвитку патріотичних почуттів молодших школярів» (вч. початкових класів Римар С.А., Копніної Л.Ю.).

У 2018 році була надана ліцензія на освітню діяльність (Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 02.02.2018 № 78).

Гурткова робота У школі працюють гуртки: від будинку дитячої та юнацької творчості – «Образотворче мистецтво», від Центру туризму і краєзнавства «Пішохідний туризм».

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, з них: один комп'ютерний клас (10+1), обладнаний інтерактивним мультимедійним комплексом; три класи початкової школи обладнані інтерактивними мультимедійними комплексами; два навчальні кабінети оснащені мультимедійними проекторами; 4 - телевізорами; у чотирьох навчальних кабінетах робочі місця вчителя обладнані ноутбуками, у трьох – багатофункціональними пристроями. Обладнані спортивний та тренажерний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 5295 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У 2019/2020 році учениця 8 класу Семенова В. стала переможницею ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури та отримує стипендію Кабінету Міністрів України.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи вибороли призові місця:

учениця 8 класу Семенова В. – І місце з української мови та літератури, ІІ місце з хімії;

учениця 9 класу Іщак А. – ІІІ місце з української мови та літератури, ІІІ місце з біології, ІІІ місце з правознавства;

учениця 8 класу Дудіна А. – ІІ місце з фізики;

учениця 9 класу Левченко Н. – ІІ місце з англійської мови;

учень 9 класу Мельник Б. – ІІІ місце з географії;

учениця 5 класу Титок С. – ІІІ місце з математики.

Учень 9 класу Мельник Б. брав участь в І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук в номінації «Агрономія» наукового відділення «Екології та аграрних наук» на тему «Порівняльна продуктивність багаторічних бобових трав залежно від погодних умов східної частини лівобережного лісостепу України» (керівник Чупрін В.П.).

Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях).

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка учениця 8 класу Семенова В. посіла ІІ місце учениця 7 класу Правицька К. – ІІІ місце.

У II етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2020» учениця 7 класу Правицька К. посіла II місце (кер. Давиденко В.С.).

В обласній звітній конференції «Люби і знай свій рідний край» перемогу отримала учениця 5 класу Умець Т. (кер-ки Чупрін В.П., Нестеренко О.В.).

У міському конкурсі дитячого малюнку «Зимова казка», присвяченого Новому Року та Різдву Христову», дипломом лауреата нагороджена учениця 1 класу Борисова Д. (Кер. Борисова Л.В.). Також Борисова Д. відзначена дипломом переможця міського відбіркового етапу обласного відкритого фестивалю «Таланти третього тисячоліття» у номінації «Образотворче мистецтво».

Учні школи – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях з шашок команда школи посіла ІІ місце, з шахів та настільного тенісу – І. Взагалі 13 учнів школи вибороли особисті призові місця в міських змаганнях зі скелелазіння, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, шахів, шашок, настільного тенісу.

Значним досягненням стали результати в обласних змаганнях: з тенісу ІІІ місце посіла Іщак А., учениця 9 класу.

Кiлькiсть переглядiв: 1290

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.