Наші досягнення за 2017/2018 навчальний рік

У І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук учень 9 класу Ільченко Денис посів ІІІ місце в номінації "Літературознавство" (керівник Нестеренко О.В.).

Учень 8 класу Долгіх Микита посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (Учитель Бондар Л.І.).

У міському конкурсі "Найкращий читач України-2018" переможцем став учень 7 класу Мельник Богдан (керівник Давиденко В.С).

Переможницею міського етапу фестивалю української культури "Молоді таланти Харківщини" стала учениця 9 класу Трофімова Владислава (керівник Гедюн А.О.).

У міському етапі фестивалю дитячої творчості "Таланти Третього тисячоліття" в номінації "Образотворче мистетцво" перемогу отримали учениці 2 класу Бражнікова Алевтина та Гінда Діана (керівник Римар С.А.).

У конкурсі "Писанковий світ" у рамках ІІ Фестивалю Писанок Іщак Анастасія (7 кл.) та Дьякова Ганна (4 кл.) нагороджені дипломом за ІІІ місце у номінації "Традиційна писанка" (керівник Копніна Л.Ю.).

Наші досягнення за 2016/2017 навчальний рік

У Європейському фестивалі-конкурсі «Таланти ХХІ століття. The spirit art» переможцем стала учениця 8 класу Трофімова В. (керівник Гедюн А.О.).

У міському етапі конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» переможницею стала учениця 5 класу Канцедал Д. (керівник Копніна Л.Ю.)

Підсумки участі у спортивних змаганнях

У міських змаганнях з техніки пішохідного туризму команда школи посіла ІІІ місце, з шашок – ІІІ місце.

У міських змаганнях, присвячених дню фізичної культури та спорту, Маміна О. посіла І місце зі стрибків на скакалці, Халін Д., Гонтаренко К., Шишков М. – І місце з фігурного вождіння велосипеда.

У змаганнях з техніки пішохідного туризму Власенко Д. – ІІ місце, Бородіна Л. – ІІІ місце.

У міських змаганнях зі скелелазіння Шишков М., Правицька К. – І місце, Савченко Є., Бородін О. – ІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.