Наші досягнення за 2015/2016 навчальний рік


Підсумки участі учнів школи у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

21 листопада 2015 року 7 учнів 3-9-х класів представили нашу школу у ІІ етапі VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та ХVІ Міжнародного конкурс з української мови імені Петра Яцика. Перемогу серед учнів 8 класу отримала Усенко Дарина.


Підсумки участі у конкурсі "Найкращий читач року-2016"

Учень 6 класу Долгіх Микита в обласному конкурсі "Найкращий читач року" посів І місце та нагороджений поїздкою до м.Львів на фестиваль дитячого читання "Книгоманія".


Підсумки участі у фестивалі дитячої художньої творчості «Таланти III тисячоліття»

У міському фестивалі дитячої та художньої творчості «Таланти III тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» лауреатом стала учениця 4 класу Канцедал Д. (керівник Римар С.А.), дипломантом – учениця 7 класу Тіток А. (керівник Римар С.А.). В номінації «Вокал» перемогу отримала учениця 7 класу Трофімова В. (керівник Бондаренко А.О.). Голуб А. та Трофімова В. брали участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Таланти III тисячоліття». Дебютантом міського конкурсу «Весняні дзвіночки» стала учениця 2 класу Піддубна А.


Підсумки участі у спортивних змаганнях

У міських змаганнях з топографії команда школи посіла І місце, з шахів – ІІ місце, з техніки пішохідного туризму у зв’язці – ІІ місце, з шашок – ІІІ місце, зі скелелазіння – ІІІ місце. У краєзнавчому зльоті команда школи посіла ІV місце.

Учениця 5 класу Власенко Д. входила до складу міської команди, яка в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму стала абсолютним чемпіоном.

Кiлькiсть переглядiв: 299

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.