Наші досягнення за 2019/2020 навчальний рік

Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У 2019/2020 році учениця 8 класу Семенова В. стала переможницею III етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади з української мови та літератури та отримує стипендію Кабінету Міністрів України.

У II етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учнів школи вибороли призові місця:

  • учениця 8 класу Семенова В. - I місце з української мови та літератури, II місце з хімії:
  • учениця 9 класу Іщак А. - III місце з української мови та літератури, III місце з біології, III місце з правознавства;
  • учениця 8 класу Дудіна А. - II місце з фізики;
  • учениця 9 класу Левченко Н. - II місце з англійської мови;
  • учень 9 класу Мельник Б. - III місце з географії;
  • учениця 5 класу Титок С. - III місце з математики.

Учень 9 класу Мельник Б. брав участь в I етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук в номінації "Агрономія" наукового відділення "Екології та аграрних наук" на тему "Порівняльна продуктивність багаторічних бобових трав залежно від погодних умов східної частини лівобережного лісостепу України" (керівник Чупрін В.П.).

Учні школи беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях).

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка учениця 8 класу Семенова В. посіла II місце, учениця 7 класу Правицька К. - III місце.

У II етапі Всеукраїнського конкурсу "Книгоманія-2020" учениця 7 класу Правицька К. посіла II місце (кер. Давиденко В.С.).

В обласній звітній конференції "Люби і знай свій рідний край" перемогу отримала учениця 5 класу Умець Т. (керівники Чупрін В.П., Нестеренко О.В.).

У міському конкурсі дитячого малюнку "Зимова казка" присвяченого Новому року та Різдву Христову, дипломом лауреата нагороджена учениця 1 класу Борисова Д. (Кер. Борисова Л.В.). Також, Борисова Д. відзначена дипломом переможця міського відбіркового етапу обласного відкритого фестивалю "Таланти третього тисячоліття" у номінації "Образотворче мистецтво".

Підсумки участі у спортивних змаганнях

Учні школи - щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях з шашок команда школи посіла II місце, з шахів та настільного тенісу - I місце. Взагалі 13 учнів школи вибороли особисті призові місця в міських змаганнях зі скелелазіння, спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, шахів, шашок, настільного тенісу.

Значним досягненням стали результати в обласних змаганнях: з тенісу III місце посіла Іщак А., учениця 9 класу.

Учні школи: Зеленська Ю., Поволокін П. (4 кл.), Бороденко Я. (5 кл.), Шишков М., Правицька К., Халтигіна Р. (7 кл.), Халін Д. (8 кл.) увійшли до складу міської команди, яка в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму посіла I місце.

Кiлькiсть переглядiв: 296

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.