Наші досягнення за 2020/2021 навчальний рік

Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У 2020/2021 році учениця 9 класу Семенова В. отримувала стипендію Кабінету Міністрів України як переможниця ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури.

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні закладу вибороли призові місця:

учениця 9 класу Семенова В. – І місце з української мови та літератури (вч. Нестеренко О.В.);

учениця 8 класу Правицька К. – ІІІ місце з української мови та літератури (вч. Нестеренко О.В.);

учениця 9 класу Дудіна А. – ІІ місце з фізики (вч. Моргун Л.В.).

Учні гімназії беруть активну участь у конкурсах (турнірах, фестивалях).

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка переможницями стали учениця 9 класу Семенова В. та учениця 8 класу Правицька К. (вч. Нестеренко О.В.)

В обласній звітній конференції «Люби і знай свій рідний край» перемогу отримали:

- колектив учнів 3 класу під керівництвом Горячої Е.Н. з роботою «Цей (не)звичайний чай»;

- учениця 9 класу Семенової В. під керівництвом Чупрін В.П. з роботою «Специфіка народної медицини мікрорайону Зачуговка».

У міському етапі обласного Фестивалю дитячої художньої творчості «Таланти третього тисячоліття» взяли участь 2 учениці у двох номінаціях, які стали переможцями та взяли участь в обласному етапі: учениця 2 класу Борисова Д. (керівник Борисова Л.В.) у номінації «Образотворче мистецтво», учениця 6 класу Титок С. у номінації «Вокал».

Підсумки участі у спортивних змаганнях

Учні гімназії – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях із настільного тенісу команда закладу посіла ІІІ місце. Взагалі 12 учнів вибороли особисті призові місця в міських змаганнях із спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму, настільного тенісу.

Учні школи: Шишков М., Халтигіна Р. (8 кл.), Халін Д. (9 кл.) увійшли до складу міської команди, яка в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму серед учнівської молоді «Великі надії – 2020» посіла І місце.

Кiлькiсть переглядiв: 719

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.