Наші досягнення за 2017/2018 навчальний рік

У І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук учень 9 класу Ільченко Денис посів ІІІ місце в номінації "Літературознавство" (керівник Нестеренко О.В.).

Учень 8 класу Долгіх Микита посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (Учитель Бондар Л.І.).

Учень 7 класу Мельник Богдан став переможцем міського етапу Всеукнраїнського конкурсу "Найкращий читач України-2018" та посів ІІІ місце в обласному етапі (керівник Давиденко В.С).

Учениця 9 класу Трофімова Владислава стала переможницею міського етапу фестивалю української культури "Молоді таланти Харківщини" (керівник Гедюн А.О.) та посіла ІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" в номінації "Вокальне мистецтво".

Учениці початкових класів Бражнікова Алевтина та Гінда Діана отримали перемогу у міському етапі фестивалю дитячої творчості "Таланти третього тисячоліття" та посіли ІІ місце в обласному етапі в номінації "Образотворче мистецтво" за напрямом "Декоративно-ужиткове мистецтво" за роботу "В обіймах неньки" (керівник Римар С.А.).

Ініціативна група учнів школи у складі Іщак А., Долгіх М., Маміної О., Трофімової В. нагороджена грамотою за розробку кращої ескізної пропозиції пам'ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, в рамках міського конкурсу міні-проектів "Голос молоді у розвитку громади".

У конкурсі "Писанковий світ" у рамках ІІ Фестивалю Писанок Іщак Анастасія (7 кл.) та Дьякова Ганна (4 кл.) нагороджені дипломом за ІІІ місце у номінації "Традиційна писанка" (керівник Копніна Л.Ю.).

Учитель початкових класів Римар С.А. отримала перемогу в міському етапі Фестивалю "добрих практик" та посіла ІІ місце в обласному етапі з роботою "Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів шляхом поєднання аудіовізуальних та мультимедійних засобів та стратегій розвитку критичного мислення на уроках у початковій школі".

Підсумки участі у спортивних змаганнях

У міських змаганнях з орієнтування на приз «Бабине літо 2017» Халін Д. посів І місце.

Учениця 7 класу Іщак А. посіла ІІ місце у міських змаганнях з настільного тенісу.

Шишков М., Авраменко А., Мараєва В. посіли І місця у змаганнях з «зимового орієнтування».

Власенко Д., Шишков М. посіли І місця у змаганнях зі скелелазіння.

У міських змаганнях з шахів Силенок Ю. посіла ІІІ місце; з шашок команда у складі Кльопова Д., Семенової В., Халіна Д., Мельника Б посіла І місце.

Команда хлопців 2006 р.н. посіла ІІІ місце у міських змаганнях з футболу.

В обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму молодша група у складі Шишкова М., Максименко С., Правицької К., Бородіна О. посіла ІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 125

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.