Наші досягнення за 2018/2019 навчальний рік

У ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад учні школи вибороли 4 призові місця:

учениця 8 класу Левченко Н. - І місце з англійської мови (вч. Цвєтова О.В.),

учениця 7 класу Семенова В. - ІІ місце з української мови та літератури (вч. Нестеренко О.В.), ІІІ місце з фізики (вч. Моргун Л.В.),

учень 8 класу Мельник Б. - ІІІ місце з географії (вч. Чупрін В.П.).

У І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів МАН учень 9 класу Долгіх М. посів ІІІ місце з роботою на тему «Українізація в освіті в роки революції 1917-1920 рр. під час діяльності Івана Огієнко»в секції «Історія України» наукового відділення «Історія» (кер. Корсакас Т.Г.).

У міському етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської молоді імені Тараса Шевченка учениця 6 класу Правицька К. посіла ІІ місце, учениця 7 класу Семенова В. – ІІІ місце.

Учениця 4 класу Титок С. стала переможницею міського етапу фестивалю-конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Вокальне мистецтво» та взяла участь в обласному етапі, а також посіла ІІ місце у IV Чугуївському міському вокальному фестивалі-конкурсі «Співаймо, друзі!» (вікова категорія 10-12 років) серед учнів навчальних закладів освіти (керівник Гедюн А.О.).

У міській звітній конференції «Люби і знай свій рідний край» перемогу отримала учениця 4 класу Умець Т. (кер. Чупрін В.П., Нестеренко О.В.).

У міському конкурсі дитячого малюнку «Зимова казка», присвяченого Новому Року та Різдву Христову», грамотою лауреата нагороджені учениця 1 класу Дягілєва П. та учениця 4 класу Умець Т. (Кер. Горяча Е.Н., Римар С.А.)

Підсумки участі у спортивних змаганнях

Команда школи посіла І місце у міських змаганнях з шашок та настільного тенісу.

У міських та обласних змаганнях зі спортивного орієнтування, техніки пішохідного туризму та скелелазіння переможцями стали Шишков М., Максименко С., Власенко Д., Халін Д., Кльопов Д., Халтигіна Р.

У міських змаганнях з шахів Силенок Ю. посіла ІІІ місце; з шашок команда у складі Кльопова Д., Семенової В., Халіна Д., Мельника Б. посіла І місце.

В обласних змаганнях з пішохідного туризму молодша та середня групи у складі Шишкова М., Максименко С., Правицької К., Халтигіної Р., Халіна Д. посіла І місце (керівник Лесновська Н.М.).

Кiлькiсть переглядiв: 241

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.