Наші досягнення за 2017/2018 навчальний рік

У І етапі конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук учень 9 класу Ільченко Денис посів ІІІ місце в номінації "Літературознавство" (керівник Нестеренко О.В.).

Учень 8 класу Долгіх Микита посів ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики (Учитель Бондар Л.І.).

Учень 7 класу Мельник Богдан став переможцем міського етапу Всеукнраїнського конкурсу "Найкращий читач України-2018" та посів ІІІ місце в обласному етапі (керівник Давиденко В.С).

Учениця 9 класу Трофімова Владислава стала переможницею міського етапу фестивалю української культури "Молоді таланти Харківщини" (керівник Гедюн А.О.) та посіла ІІ місце в обласному відкритому фестивалі дитячої художньої творчості "Таланти третього тисячоліття" в номінації "Вокальне мистецтво".

Учениці початкових класів Бражнікова Алевтина та Гінда Діана отримали перемогу у міському етапі фестивалю дитячої творчості "Таланти третього тисячоліття" та посіли ІІ місце в обласному етапі в номінації "Образотворче мистецтво" за напрямом "Декоративно-ужиткове мистецтво" за роботу "В обіймах неньки" (керівник Римар С.А.).

Ініціативна група учнів школи у складі Іщак А., Долгіх М., Маміної О., Трофімової В. нагороджена грамотою за розробку кращої ескізної експозної пропозиції пам'ятника воїнам Чугуївщини, які загинули під час захисту незалежності, суверинитету та територіальної цілісності України, в рамках міського конкурсу міні-проектів "Голос молоді у розвитку громади".

У конкурсі "Писанковий світ" у рамках ІІ Фестивалю Писанок Іщак Анастасія (7 кл.) та Дьякова Ганна (4 кл.) нагороджені дипломом за ІІІ місце у номінації "Традиційна писанка" (керівник Копніна Л.Ю.).

Учитель початкових класів Римар С.А. отримала перемогу в міському етапі Фестивалю "добрих практик" та посіла ІІІ місце в обласному етапі з роботою "Активізація розумової та пізнавальної діяльності учнів шляхом поєднання аудіовізуальних та мультимедійних засобів та стратегій розвитку критичного мислення на уроках у початковій школі".

Підсумки участі у спортивних змаганнях

У міських змаганнях з орієнтування на приз «Бабине літо 2017» Халін Д. посів І місце.

Учениця 7 класу Іщак А. посіла ІІ місце у міських змаганнях з настільного тенісу.

Шишков М., Авраменко А., Мараєва В. посіли І місця у змаганнях з «зимового орієнтування».

Власенко Д., Шишков М. посіли І місця у змаганнях зі скелелазіння.

У міських змаганнях з шахів Силенок Ю. посіла ІІІ місце; з шашок команда у складі Кльопова Д., Семенової В., Халіна Д., Мельника Б посіла І місце.

Команда хлопців 2006 р.н. посіла ІІІ місце у міських змаганнях з футболу.

В обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму молодша група у складі Шишкова М., Максименко С., Правицької К., Бородіна О. посіла ІІ місце.

Кiлькiсть переглядiв: 67

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.