Рішення педагогічної ради від 27.05.2016, протокол № 4

1. Перевести до наступних класів таких учнів:

1.1. До 2-го класу початкової школи:

1. Беседовську Марію Володимирівну

2. Бороденко Ярослава Сергійовича

3. Гонтаренко Катерину Артемівну

4. Жалтко Аліну Олександрівну

5. Куцин Марію Федорівну

6. Куцин Вікторію Федорівну

7. Новак Анастасію Олексіївну

8. Новак Ксенію Олексіївну

9. Сапелкіну Маргариту Віталіївну

10.Сердюка Артема Євгеновича

11. Титок Софію Леонідівну

12. Турецьку Карину Валеріївну

13. Умець Таїсію Вікторівну

1.2. До 3-го класу початкової школи:

1. Бегменко Дмитра Ігоровича

2. Бражникова Арсенія Володимировича

3. Диського Данила Віталійовича

4. Дьякову Анну Максимівну

5. Кроленко Анастасію Сергіївну

6. Кроленко Марію Сергіївну

7. Кудрявцеву Анастасію Олексіївну

8. Купіна Артема Олександровича

9. Лизогубову Любов Євгенівну

10. Ликова Дениса Юрійовича

11. Нейковського Максима Олександровича

12. Піддубну Альбіну Сергіївну

13. Присташ Олександру Михайлівну

14. Резвана Дениса Олексійовича

15. Різіна Богдана Івановича

16. Роздорську Олену Олексіївну

17. Роговцову Марію Дмитрівну

18. Савченко Єлизавету Олексіївну

19. Самохвалову Дар'ю Антонівну

20. Хоменко Богдана Олексійовича

1.3. До 4-го класу початкової школи:

1. Акімова Андрія Віталійовича

2. Акімова Романа Віталійовича

3. Ананьєва Володимира Вадимовича

4. Бабенко Богдана Вікторовича

5. Бородіна Олександра Вікторовича

6. Бутенко Дмитра Віталійовича

7. Гончарова Олександра Олексійовича

8. Гончарову Катерину Юріївну

9. Заїку Олександра Олександровича

10. Зуєва Павла Вадимовича

11. Ісамутдінову Дар’ю Тимурівну

12. Магду Олександра Євгеновича

13. Максименко Софію Олександрівну

14. Різіна Владислава Івановича

15. Сапелкіну Юлію Віталіївну

16. Соляник Даніїла Євгеновича

17. Хубежова Марка Володимировича

18. Шишкова Микиту Андрійовича

19. Шувалова Кирила Олеговича

1.4. До 5-го класу:

1. Зеленського Ігоря Віталійовича

2. Ільченко Андрія Олексійовича

3. Калашника Кирила Сергійовича

4. Канцедал Діану Сергіївну

5. Карпенко Михайла Андрійовича

6. Красильникову Варвару Валеріївну

7. Макаюду Кристину Костянтинівну

8. Олефір Дар’ю Юріївну

9. Поволокіна Ярослава Олексійовича

10. Русанова Андрія Андрійовича

11. Семенову Владиславу Євгенівну

12. Синегуб Микиту Денисовича

13. Сіму Матвія Володимировича

14. Скалозуб Карину Максимівну

15. Турчінову Катерину Сергіївну

16. Твердохліб Діану Олексіївну

17. Ушакова Павла Олексійовича

18. Халіна Дмитра Сергійовича

1.5. До 6-го класу:

1. Альохіну Ольгу Миколаївну

2. Власенко Дарину Валеріївну

3. Дідік Дар’ю Дмитрівну

4. Долбіна Артема Олеговича

5. Іщак Анастасію Віталіївну

6. Капусту Данила Володимировича

7. Кауфман Евеліну Костянтинівну

8. Кисільова Кирила Сергійовича

9. Комишан Вікторію Олегівну

10. Конарєва Дмитра Сергійовича

11. Левченко Наталію Володимирівну

12. Мараєву Валентину Юріївну

13. Мартинова Микиту Максимовича

14. Мельника Богдана Вікторовича

15. Пирожкову Анастасію Сергіївну

16. Савченко Діану Олегівну

17. Сєрікова Арсенія Олександровича

18. Синегуб Вікторію Ігорівну

19. Силенок Максима Андрійовича

20. Силенок Юлію Андріївну

21. Філатову Вікторію Андріївну

1.7. До 7-го класу:

1. Антонян Карена Гагіковича

2. Долгіх Микиту Руслановича

3. Домріна Микиту Сергійовича

4. Звєрькова Ярослава Станіславовича

5. Кльопова Данила Олеговича

6. Лізогубова Сергія Сергійовича

7. Лунгу Олену Олександрівну

8. Максименко Артема Олексійовича

9. Максименко Данила Олександровича

10. Савченко Анастасію Сергіївну

11. Савченко Кирила Павловича

12. Храмцова Олександра Олександровича

1.8. До 8-го класу:

1. Бородіну Людмилу Вікторівну

2. Вербицького Сергія Михайловича

3. Гонтаренко Дмитра Артемовича

4. Ільченко Дениса Вячеславовича

5. Кємєнова Андрія Олександровича

6. Красильникова Юрія Валерійовича

7. Латишева Данила Ігоревича

8. Маміну Олександру Сергіївну

9. Мелентьєва Максима Володимировича

10. Титок Анастасію Леонідівну

11. Толстого Валентина Миколайовича

12. Трофімову Владиславу Кирилівну

13. Шевченко Аліну Денисівну

14. Шаповалова Олександра Сергійовича

1.9. До 9 класу:

1. Акімову Любов Віталіївну

2. Аленичева Сергія Юрійовича

3. Ананьєва Вадима Вадимовича

4. Бабич Діану Володимирівну

5. Ємельянову Надію Олександрівну

6. Іванову Олену Романівну

7. Клецко Крістіну Андріївну

8. Конарєва Максима Олеговича

9. Логвінову Римму Сергіївну

10. Нагорного Максима Сергійовича

11. Никифоренко Тимура Євгеновича

12. Оберемко Карину Сергіївну

13. Почекуніну Богдану Сергіївну

14. Умець Софію Вікторівну

15. Усенко Дарину Сергіївну

16. Чурілову Вікторію Юріївну

17. Шинкаренка Максима Олеговича

Рішення педагогічної ради від 09.06.2016, протокол № 5

Видати свідоцтва про базову загальну середню освіту таким учням:

1. Голуб Аліні Олегівні

2. Гончарову Владиславу Олексійовичу

3. Красильниковій Вероніці Валеріївні

4. Крикунову Артему Валентиновичу

5. Круглову Івану Андрійовичу

6. Міндак Дарині Сергіївні

7. Тимофієву Микиті Тарасовичу

8. Юхно Данилу Вікторовичу

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.