Інформація про Комунальний заклад "Чугуївська гімназія № 4"

Чугуївської міської ради Харківської області

/Files/images/molodjniy_mks/E918FF5A-750D-440C-8CA1-3DAEEA7821ED.jpeg /Files/images/molodjniy_mks/20190516_113553.jpg

/Files/images/pershiy_dzvonik_2020/IMG_9870.JPG /Files/images/pershiy_dzvonik_2020/9 кл..JPG

Адреса: м. Чугуїв, вул. Зароженська, 14
Тел.: (05746) 2-45-20
E-mail: chuguev_zosh4@ukr.net
Офіційний сайт: http://chuguiv-school4.edu.kh.ua/

Рік заснування: 1871 - земське училище для хлопців при Свято-Миколаївському храмі. 1917 - відкриття чотирирічної школи.

Директор школи: Бондар Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію, звання "Старший учитель". Нагороджена нагрудним знаком "Відмінник освіти України". Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів: У 2021/2022 н.р. навчається 149 учнів, з них учнів 1-4 класу - 61 чол., 5-9 класів - 87 учнів. Випускників 9 класу - 17 учнів.

Мова навчання: українська, російська.

Профільне навчання Освітній процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (34 учні, поглиблення вивчення української мови).

У 2021/2022 навчальному році організовано інклюзивне навчання у 2 класі для 1-ї учениці, у 6 класі для 1-го учня, у 8 класі для 1-го учня.

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 16 педагогів, з них 16 мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол., I кваліфікаційну категорію - 2 чол., II кваліфікаційну категорію - 4 чол., категорію "спеціаліст" - 3 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням забезпечено 52 % учнів школи, з них: 61 учень початкових класів (100%) та учні пільгових категорій (2 дитини-сироти, 1 дитина позбавлена батьківського піклування, 17 дітей, батьки яких є учасником бойових дій у зоні АТО, 3 дитини-інваліда). За рахунок батьківської плати харчується 72 учні.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою "Формування ключових компетентностей учнів шляхом впровадження особистісно-орієнтованої моделі освіти в умовах реалізації. Концепції нової української школи".

Два вчителя закладу очолюють міські методичні об`єднання.

Римар С.А. - МО вчителів початкових класів;

Чупрін В.П. - МО вчителів біології та хімії.

2020 рік - вчителі закладу взяли участь у міському та обласному етапах Фестивалю "Добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують". За підсумками обласного етапу дві колективні роботи відзначені дипломами. I ступеня - робота "Поєднання медійних засобів та стратегії розвитку критичного мислення на уроках української мови при роботі з текстом" (Нестеренко О., Римар С.), III ступеня - робота "Медіаосвітні засоби та практична діяльність як фактори розвитку патріотичних почуттів молодших школярів" (вч. початкових класів Римар С., Копніна Л.).

2021 рік - вчителі закладу взяли участь у міському та обласному етапах Фестивалю "Добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують". За підсумками обласного етапу дві колективні роботи відзначені дипломами: І ступеня - робота "Сервіс Zoom та дистанційне навчання: як ефективно та просто вивчити тему "Лексикологія" на прикладі медіатекстів" (Нестеренко О., Римар С.); ІІІ ступеня - робота "Ігрова діяльність як освітня технологія навчання першокласників НУШ в кмовах змішаного та дистанційного навчання" (Копніна Л., Лапко Л.)

У 2018 році була надана ліцензія на освітню діяльність (Розпорядження Харківської обласної державної адміністрації від 02.02.2018 № 78).

Участь у проектах З 2020 року заклад є учасником освітнього проєкту регіонального рівня "Моніторинг у сфері освіти Харківської області в умовах розбудови сучасної української школи".

Гурткова робота У школі працюють гуртки:

  • від Центру туризму і краєзнавства "Пішохідний туризм".

Підвіз учнів та вчителів -

Матеріально-технічне забезпечення До послуг 9 навчальних кабінетів, з них:

  • один комп'ютерний клас (10+1), обладнаний інтерактивними мультимедійним комплексом;
  • чотири класи початкової школи обладнані інтерактивним мультимедійним комплексами;
  • дві навчальні кабінети оснащені мультимедійними проекторами; 4 телевізорами;
  • у чотирьох навчальних кабінетах робочі місця вчителя обладнанні ноутбуками, у трьох - багатофункціональними пристроями.
  • обладнані спортивні та тренажерними майданчиками, їдальня.
  • бібліотечний фонд налічує 5 958 примірників художньої та навчальної літератури.
Кiлькiсть переглядiв: 340

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.