Інформація про заклад

/Files/images/IMG_3952.JPG

/Files/images/кот 126.JPG /Files/images/кот 145.JPG

Контингент учнів У 2016/2017 н.р. навчається 154 учні, з них учнів 1-4 класів –_75_ чол., 5-9 класів –_79_ учнів. Випускників 9 класу - 16 учнів.

Мова навчання Російська.

Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (31 учень, поглиблене вивчення української мови).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 18 педагогів, з них 18 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 4 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 4 чол., категорію «спеціаліст» – 4 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 55% (85 учнів) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій (4 дитини, залишених батьківського піклування, 1 дитина, батько якої є учасником бойових дій у зоні АТО, 5 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 69 учнів.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність педагога – до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

З метою практичної реалізації принципів інклюзивної освіти педагогічний колектив продовжує роботу в межах програми дослідно-експериментальної діяльності при КВНЗ «ХАНО» з теми «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти».

У 2016/2017 навчальному році відкрито клас з інклюзивним навчанням.

Вчителі школи вдосконалюють свою майстерність у процесі роботи міських творчих груп та методичних заходів.

Два вчителя школи очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Римар С.А. – методичне об’єднання вчителів початкових класів;

- Чупрін В.П. – методичне об’єднання вчителів біології.

Гурткова робота В школі працюють гуртки: «Вокальний», «Образотворче мистецтво», від Центру туризму і краєзнавства «Пішохідний туризм». Гуртковою роботою охоплено 86% учнів.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (3+1 ПК), спортивний та тренажерний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 11639 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

Переможцем міського та обласного етапів конкурсу «Найкращий читач року – 2016» став учень 6 класу Долгіх М. (керівник Давиденко В.С.).

У міському фестивалі дитячої та художньої творчості «Таланти III тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» лауреатом стала учениця 4 класу Канцедал Д. (керівник Римар С.А.), дипломантом – учениця 7 класу Тіток А. (керівник Римар С.А.). В номінації «Вокал» перемогу отримала учениця 7 класу Трофімова В. (керівник Бондаренко А.О.). Голуб А. та Трофімова В. брали участь в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Таланти III тисячоліття». Дебютантом міського конкурсу «Весняні дзвіночки» стала учениця 2 класу Піддубна А.

Учениця 6 класу Кауфман Евеліна, вихованка Чугуївської дитячої музичної школи, стала призером Міжнародного музичного конкурсу (м.Краків), а також стипендіатом обласного фонду «Надія Слобожанщини».

Учні школи – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях з топографії команда школи посіла І місце, з шахів – ІІ місце, з техніки пішохідного туризму у зв’язці – ІІ місце, з шашок – ІІІ місце, зі скелелазіння – ІІІ місце. У краєзнавчому зльоті команда школи посіла ІV місце.

Учениця 5 класу Власенко Д. входила до складу міської команди, яка в обласних змаганнях з техніки пішохідного туризму стала абсолютним чемпіоном.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.