/Files/images/IMG_3952.JPG

/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02557.JPG/Files/images/pershiy_dzvonik/DSC02570.JPG

  • Рік заснування 1871
  • Директор школи
/Files/images/DSCN0739.JPGБондар Людмила Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель математики, має вищу кваліфікаційну категорію, звання «Старший учитель». Заклад очолює з 2001 року.

Контингент учнів У 2017/2018 н.р. навчається 161 учень, з них учнів 1-4 класів –_73_ чол., 5-9 класів –_88_ учнів. Випускників 9 класу - 14 учнів.

Мова навчання Російська.

Профільне навчання Навчально-виховний процес здійснюється за допрофільною підготовкою: 8 та 9 класи (29 учнів, поглиблене вивчення української мови).

Педагогічний колектив Педагогічний колектив нараховує 17 педагогів, з них 17 чол. мають вищу освіту. Вищу кваліфікаційну категорію мають 6 чол., І кваліфікаційну категорію – 2 чол., ІІ кваліфікаційну категорію – 5 чол., категорію «спеціаліст» – 4 чол.

Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 55% (88 учнів) забезпечено учнів початкових класів (71 учень) та дітей пільгових категорій (2 дитини-сироти, 1 дитина, позбавлена батьківського піклування, 2 дитини, батьки яких є учасниками бойових дій у зоні АТО, 3 дитини-інваліда, 6 дітей з малозабезпечених сімей). За рахунок батьківської плати харчується 80 учнів.

Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою «Від інноваційного змісту й технологій освіти через педагогічну майстерність педагога – до формування особистості учня та підготовки його до життя в сучасних умовах».

З метою практичної реалізації принципів інклюзивної освіти педагогічний колектив завершив роботу в межах програми дослідно-експериментальної діяльності при КВНЗ «ХАНО» з теми «Психолого-педагогічний супровід дітей з порушеннями психофізичного розвитку в умовах інклюзивної освіти».

У 2017/2018 навчальному році продорвжено роботу з організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, для чого відкрито клас з інклюзивним навчанням.

Вчителі школи вдосконалюють свою майстерність у процесі роботи міських творчих груп та методичних заходів.

Два вчителя школи очолюють роботу міських методичних об’єднань:

- Римар С.А. – методичне об’єднання вчителів початкових класів;

- Чупрін В.П. – методичне об’єднання вчителів біології.

Гурткова робота В школі працюють гуртки: «Вокальний», «Образотворче мистецтво», від Центру туризму і краєзнавства «Пішохідний туризм». Гуртковою роботою охоплено 86% учнів.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів 9 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (10+1 ПК), оснащений інтерактивним мультимедійним комплексом, спортивний та тренажерний майданчики, їдальня. Бібліотечний фонд налічує 12667 примірників художньої та навчальної літератури.

Досягнення вихованців Щорічно учні школи є учасниками міських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, Міжнародних і Всеукраїнських інтерактивних інтелектуальних змагань, міських та обласних творчих конкурсів.

У Європейському фестивалі-конкурсі «Таланти ХХІ століття. The spirit art» перемогу отримала учениця 8 класу Трофімова В. (керівник Гедюн А.О.). У міському етапі конкурсу «Таланти ІІІ тисячоліття» в номінації «Образотворче мистецтво» переможницею стала учениця 5 класу Канцедал Д. (керівник Копніна Л.Ю.).

Учениця 6 класу Кауфман Евеліна, вихованка Чугуївської дитячої музичної школи, стала призером Міжнародного музичного конкурсу (м.Краків), а також стипендіатом обласного фонду «Надія Слобожанщини».

Учні школи – щорічні призери міських та обласних спортивних змагань.

У міських змаганнях з техніки пішохідного туризму команда школи посіла ІІІ місце, з шашок – ІІІ місце (керівник Лесновська Н.М.). У туристичному зльоті команда школи посіла ІV місце.

Кiлькiсть переглядiв: 1239

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.