/Files/images/golodomor/images - Копія.jpg


Позакласний захід «St. Valentine’s Day»

11 лютого в нашій школі було організовано свято, присвячене дню Святого Валентина. Фойє школи було прикрашено яскравими і барвистими плакатами і валентиками, підготовленими учнями школи. У заході взяли участь учні 5-9 класів. Кожен клас отримав завдання підготувати газету до дня Святого Валентина, також був оголошений конкурс на кращу валентинку. Ведучі програми Логвінова Р. і Клецко К. поринули в минуле і дізналися про історію цього чудового свята, про яку розповіли всім учням. Були підготовлені пісні, танці, а також оригінальні привітання з Днем Святого Валентина. Для присутніх прозвучала вітальна пісня у виконанні учнів 5 класу «Валентинки» і Кауфман Е. «Ангели добра» . Також привітати учасників заходу, прийшов сам святий Валентин. Учні 7 і 8 класу показали сценку, історію виникнення дня Святого Валентина. Прозвучали гарні вірші у виконанні учнів 5 класу - Мельник Б. і Левченко Н., запальні танці виконали Синегуб В., Іванова А. та Синегуб І. Прозвучала пісня про кохання англійською мовою у виконанні учениці 9 класу Голуб А. Не залишилися без уваги і глядачі, для яких була проведена вікторина. Всі учасники вікторини були нагороджені солодкими призами. Всім учасникам свята Дня Святого Валентина були вручені подарунки та надано можливість взяти участь у святковій фотосесії. Учні школи отримали величезне задоволення і чудовий настрій від спілкування в такий радісний день – День святого Валентина.

/Files/images/den_valentina/DSCN1113.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1011.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1013.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1019.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1021.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1034.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1051.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1059.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1067.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1083.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1093.JPG/Files/images/den_valentina/DSCN1106.JPG


12 січня виповнилося 140 років від дня народження відомого американського письменника, публіциста Джека Лондона


25 лютого в Чугуївській ЗОШ № 4 І-ІІ ступенів відбулася літературна година «Мої улюблені твори Джека Лондона», присвячена до 140-річчя від дня народження Джека Лондона.

Багато творів Д.Лондона екранізовані, як наприклад, «Серця трьох», уривки з якого школярі подивилися в ході літературної години «Мої улюблені твори Джека Лондона». Також було оформлено книжкову викладку до 140-річчя від дня народження Джека Лондона"Письменник життя і боротьби". Наприкінці літературної години була проведена вікторина, у якій усі учні із задоволенням прийняли участь.

/Files/images/den_valentina/Фото1777.jpg/Files/images/den_valentina/Фото1788.jpg

Інсценування казки «The Turnip»

/Files/SAM_2416.JPG

Інсценування казки«A house in the wood»

Кiлькiсть переглядiв: 153

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.